KONST / Litografier / Färglitografi 14719083
nr 1471 9083
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Signerad, numrerad 36/360. Färglitografi, bildmått: 65x43cm, yttermått inklusive ram: 83x58cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:54:56
100 kr
150 kr
200 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund